O nás

 

V Canapé s.r.o. se již od roku 2012 věnujeme návrhům a zařizování interiérů v industriálním stylu. Koncept vznikl z naší původní záliby ve vyhledávání zajímavých průmyslových retro prvků, které jsme si uměli představit zajímavě využité v interiéru. 

Industriální styl původně vznikl při přerodu různých průmyslových objektů na nové funkce, postupně si však našel místo v designech bytů a domů, restaurací a bistrech, ale i kancelářích. S trochou fantazie a zkušenosti se dá vytvořit v každém prostoru. Charakterizuje ho kombinace přiznaných surových materiálů (neupravených stěn, kovových konstrukcí, průmyslových prvků) s moderními prvky. Používá se v něm zejména kov, surové dřevo a samozřejmě přiznaná cihla.

 

V Canapé navrhujeme industriální interiéry na míru - posloucháme, o čem naši klienti sní, jak by chtěli interiér využívat a jak by měl působit. Pečlivě navrhujeme úpravu interiéru, mobiliář a zejména originální doplňky, pro které máme mimořádnou vášeň. Většinu i sami s láskou k materiálům vyrábíme.

 

Industriální nábytek i doplňky, které jsme pro vás vybrali, nabízíme i v našem e-shopu.


Napište nám